KONST / Litografier / Färglitografi 10559054
nr 1055 9054
Håkan Berg
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Håkan Berg, "Morgon", 42/50, signerad, motivet: 28x24
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2016
kl 18:14:06
10/9 12:16:39